Kancelaria Fidelitas – projekt logo 

Kancelaria Fidelitas z siedzibą w Warszawie jest oparta na wieloletnim doświadczeniu radczyni prawnej ­- Pani Malwiny Czerskiej. Pani Malwina jest profesjonalistką, zawsze dba o przejrzystą i zrozumiałą komunikację oraz o najwyższy poziom świadczonych usług.

Główna oferta kancelarii skierowana jest do przedsiębiorców, producentów żywności, wytwórców suplementów diety, importerów i dystrybutorów. Pani Malwina jest pasjonatką obszaru Life Sciences, w szczególności prawa żywnościowego i wszystkiego, co jest z nim pośrednio i bezpośrednio związane.

Głównym założeniem projektu było połączenie tradycji, doświadczenia i profesjonalizmu z otwartością. Wiele osób rozpoczynając działalność gospodarczą szuka kancelarii, która będzie przystępna, wytłumaczy zagadnienie w sposób zrozumiały bazując na specjalistycznej wiedzy.

 

Symbolika znaku

Połączenie tarczy i pióra nie jest przypadkowe. Tarcza jako symbol ochrony i zwycięstwa bezpośrednio nawiązuję do specyfiki pracy Kancelarii Radcy Prawego. Pióro delikatnie przechodzące w kształt liścia to nawiązanie do prawa żywnościowego.

Klasyczna kolorystyka nawiązuję do profesjonalnego charakteru usług.